Hakkımızda

ACAR Menkul Değerler A.Ş.1987 den beri müşterilerine hisse senedi,bono alım-satımı,portföy yönetimi ve kurumsal finans alanlarında güvenilir,kaliteli ve istikrarlı hizmet sağlıyor.Deneyimli ve uzman kadrosu ve yenilikçi görüşleriyle ürün ve hizmet ağını geliştirmeye devam ediyor.

Vizyon :

Kurumumuz ulusal ve uluslar arası yatırımcıları,bilgiye eklediği değerin iletilmesi ile profesyonel,kararlarını kendileri verebilen yatırımcılar haline dönüştürerek adının dünya standartlarında kalite, bilgi ve değer ile birlikte anılmasını hedefliyor.

Misyon :

Yatırımcıların ihtiyaçlarını göz önüne alan profesyonellerimiz ve onlara dürüstlük prensibi sonucu ortaya çıkan tarafsız yorum ve tavsiyeleri ile yatırımcılara fayda ve değer katmak.Sermayenin tabana yayılmasına katkıda bulunup,ekonomiye kaynak sağlayarak Türk Sermaye Piyasasının gelişiminde öncü kurum olmak.

Kısmi Yetkili Aracı Kurum

Yetki Belgesi :

YÖNETİM

Genel Müdür:Hüseyin Cemal ACAR

ACAR Menkul Değerler A.Ş.'nin genel müdürü Hüseyin Cemal ACAR,üniversite eğitimini Newcastle Üniversitesinde makine mühendisliği üzerine tamamladı.1987 yılında ACAR Menkul Değerler A.Ş.nin kuruluşunda yer aldı ve bu tarihten itibaren kurumumuzun genel müdürlüğünü yapmaktadır.

Koordinatör:Mine ACAR BORA

Mine ACAR BORA 1991 yılından beri şirketimizde koordinatörlük görevini sürdürmektedir.

Müfettiş:Aysun AKYÜZ

1989-1993 döneminde Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu.2005 yılında ACAR Menkul Değerler A.Ş.'ye katılmadan önce Site Yatırım,Dünya Menkul Değerler,Ada Menkul Değerler ve T.İmar Bankası'nda görev yaptı

MÜŞTERİ HİZMETLERİ (212) 216 26 61